Motor-Systems logó

Szerviztechnikus

Halásztelki székhelyünkre keresünk precíz, önálló, segítőkész és szakmailag igényes szervizes kollégát.

Elvárások:

  • gépész-, villamos- vagy elektronikai technikus végzettség
  • Határozott fellépés
  • Képesség és hajlandóság önálló munkavégzésre és a folyamatos tanulásra
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott villanymotorok, frekvenciaváltók, hajtóművek karbantartási és javítási munkáinak elvégzése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, Morgensen, SKF, és ABB márkájú termékeink megismerése, folyamatos ellenőrzése, felmérése
  • Helyszíni karbantartások, szerelések
  • Munkákhoz tartozó dokumentációk elkészítése, adminisztratív folyamatok támogatása

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektromos / mechanikus rajzok és műszaki dokumentációk értelmezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Új munkatársunk tevékenységéhez a megfelelő műszaki szerszámokat, szervizautót, mobil kommunikációs eszközöket, szakmai fejlődést nyújtó képzéseket biztosítunk. Munkádat  versenyképes munkabérrel és bónusszal is honoráljuk. Hosszú távon aktív tagja lehetsz egy stabil hátterű cég kiváló szerviz csapatának.

Jelentkezni az önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen:

allas@motor-systems.hu